O nas

DIAMONDS to kilkuosobowa eventowa formacja taneczna, która powstała w Bielsku-Białej w styczniu 2012 roku. Przez cały ten okres prężnie rozwijała się, sukcesywnie podnosząc poziom tańczonych choreografii. Obecnie skład zespołu tworzą cztery ładne, miłe tancerki, które na co dzień uprawiają sztukę tańca profesjonalnie i z ogromną pasją. Każda z nas uczy w różnych studiach i szkołach tańca na terenie Bielska-Białej, Katowic i Krakowa, prowadząc regularne kursy w stylach tanecznych, w których się specjalizuje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Wśród naszych tancerek znajdziecie m.in. instruktora stylów kubańskich – w tym kubańskiej salsy i reggaetonu, instruktora specjalizującego się w sportowym tańcu towarzyskim, instruktora hip-hopu, ale także miłośniczkę stylu modern jazz i zajęć fitness. Każda z nas może pochwalić się zarówno wysokimi osiągnięciami na drodze rozwoju tanecznego, jak i ogromnym doświadczeniem scenicznym.

Wszystko to nakłada się na profesjonalizm proponowanego przez nas tanecznego show. Fantastycznie współgramy z publicznością, idealnie wtapiamy się w klimat każdej imprezy, a jeszcze lepiej dogadujemy się z organizatorami eventów. Warto podjąć z nami współpracę, do czego gorąco namawiamy!