Joanna Sieja

Joanna Sieja - Taneczne Show, pokazy i lekcje tańca

Tańczy od dziecka. Specjalizuje się przede wszystkim w stylach tanecznych osadzonych w kręgu kultury kubańskiej, choć lubi się próbować też w innych technikach. Jest współzałożycielką tanecznej grupy eventowej Diamonds. Regularnie i wyjazdowo prowadzi warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci w Bielsku – Białej, w Krakowie i w Katowicach.
Jako zapalona Reggaetonera intensywnie promuje energetyczny Reggaeton w oderwaniu od kultury kubańskiej, chcąc by stał się jednym z chętniej tańczonych i rozpoznawanych stylów tanecznych wśród polskich tancerzy. Lubi angażować się w różnego rodzaju projekty artystyczne, gdzie potrzebni są tancerze – w tym np. w pracę przy kręceniu teledysku. Ostatni taki projekt, to teledysk – reklama krakowskiego klubu Mezcal, reżyserowany przez Daniela Pancerza oraz teledysk kręcony przez krakowskie Studio Filmowe Punkt Widzenia dla hip-hopowej grupy ADHD z Wrocławia (ADHD - Za tych co nie mogą / Kości i Kwiaty).

Więcej informacji na temat działalności tanecznej Asi znajdziecie na jej stronie www, na jej facebookowym profilu oraz na kanale YouTube.

Strona www: www.asiasieja.pl

Facebook: facebook.com/DanceClassByAsiaSieja

YouTube: youtube.com/channel/UCj_KaKa3EnLWuu-YP5uj2jw/feed