Samba Brazylijska - nowe stroje i nowa choreografia w repertuarze Grupy tanecznej Diamonds - Taneczne show dla Ciebie

W miniony weekend po raz pierwszy zaprezentowałyśmy się w całkiem nowej Sambie Brazylijskiej. Piękne zdobione kamieniami pióropusze osadzone na głowach tancerek, rozłożyste kolorowe skrzydła, błyszczące, pobrzękujące w rytm bębnów monetki i koraliki to podstawa naszych bujnych strojów. Piękne kostiumy w różnych kolorach mocno przyciągają wzrok publiki. Jesteśmy z nich bardzo dumne! :)

W miniony weekend miałyśmy możliwość zaprezentować się po raz pierwszy w całkiem nowej choreografii w stylu latino. Samba Brazylijska cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, dlatego za przygotowanie w/w projektu zabrałyśmy się z ogromnym zapałem. Piękne zdobione kamieniami pióropusze osadzone na głowach tancerek, rozłożyste kolorowe skrzydła, błyszczące, pobrzękujące w rytm bębnów monetki i koraliki to podstawa naszych bujnych strojów. Piękne kostiumy w różnych kolorach mocno przyciągają wzrok publiki. Jesteśmy z nich bardzo dumne! :)

Przygotowana przez nas choreografia oparta jest o charakterystyczne dla Samby Brazylijskiej kroczki i figury. Nasze klatki i biodra mocno pracują, nabijając rytm południowoamerykańskiej batucady, zaś nogi szybko przebierają, by wytańczyć skoczne sambowe kroki. Warto to zobaczyć! :) Zadzwoń do nas i zamów jako oprawę swojej imprezy repertuar latino, zawierający choreografie oparte o standardy m.in. samby brazylijskiej, towarzyskiej samby latynoamerykańskiej i salsy kubańskiej.