Przywitanie Nowego Roku z Diamonds

Tegoroczny sylwester był dla zespołu bardzo pracowity. Podczas jednego wieczoru bawiłyśmy się razem z gośćmi w dwóch różnych miastach i hotelach.

Tegoroczny sylwester był dla zespołu bardzo pracowity.  Podczas jednego wieczoru bawiłyśmy się razem z gośćmi w dwóch różnych miastach i hotelach.

Na początek wylądowałyśmy w Chorzowie, w hotelu Arsenal Palace. Całe show rozpoczęło się od choreografii „Blue Torn Jazz” w nieco tajemniczym i dostojnym klimacie.

Później było już bardziej kolorowo i goście mogli zobaczyć kolejne dwa wejścia  prosto z gorącego Rio- czyli sambę brazylijską. Oczywiście nie mogło zabraknąć też animacji, która porwała wszystkich niezdecydowanych na parkiet.

O północy, kiedy większość z Was oglądała fajerwerki, my pędziłyśmy do Ustronia, do kolejnego hotelu Ziemowit. W Ustroniu nasze show przeplatało się z występami aktorów z Bielskiego Teatru. Pomimo, iż było już po północy, uczestnicy imprezy bardzo dopisali. Zaprezentowałyśmy sambę, kankana i później  tradycyjnie zaprosiłyśmy wszystkich na parkiet.